Kitört a nyári szünet, így jóval több idő jut az edzésekre. Most lehetőségünk van még intenzívebben edzeni. Néhány alkalommal egész napokat rászánunk az erőnlét és a technikai ismeretek fejlesztésére.


Június 21-én Szegeden rendezték meg ismét a 'Szőke Tisza 2008' elnevezés? és nemzetközi meghirdetés? táncversenyt, ahol D ifjúsági latin mezőnyben Bartik Lajos és Agárdi Fanny középdöntőbe jutott és 9. helyezést ért el. Gratulálunk!

A B-A-S összevont nemzetközi mezőny versenyében 29 párból a 14. helyet szerezte meg Perei Péter és Sárközi Noémi. Nekik is gratulálunk!

146. oldal / 262