
Budapesten, május 29-én rendezték meg az idei Utánpótlás Válogató Országos Bajnokságot. Ezen a versenyen Szendrei Balázs és Czeglédi Renáta képviselte klubunkat gyermek korcsoportban. Balázs és Reni mindkét táncágban a második helyezést érte el. Gratulálunk!

A program letölthető a folytatásban.
Május 23-án a Pünkösd Kupa klubközi táncversenyen versenyzett D juniorI standard és latin kategóriában Lestyan Szabolcs és Veszter Dóra. Gratulálunk a párosnak!

86. oldal / 262