A VOSZ Békés Megyei Szervezete felkérésére klubunk három párosa fellép azon a gálaműsoron, amit első alkalommal rendeznek meg megyénkben. Regionális szinten először kerül sor Príma-Díj átadásra a képzőművészet, oktatás és zeneművészet területén.
A Demján Sándor nevéhez fűződő kezdeményezés nemcsak országosan, hanem megyei szinten is elismeri a kiválóságokat. Erre az ünnepi eseményre a gálán való szereplésre a szervezők a megyei legjobbjait kívánták meghívni. Így esett a választás többek között klubunkra is, ahol három aranyérmes páros lép majd fel.
Deák András és Andor Barbara D és C osztályos standard és latin országos bajnok, Molnár Ádám és Paróczai Rebeka B osztályos latin országos bajnok, valamint Perei Péter és Sárközi Noémi zánkai A osztályos latin bajnok.

A portál tartalmában való kereséshez adjon meg egy szót, vagy kifejezést

TÁMOGATÓINK